Zawsze warto zajrzeć do działu PROMOCJE!

Zaprawka Whisky Tennessee 250 ml

Zaprawka Whisky Tennessee 250 ml
Cena: 51,00 PLN 41,46 PLN netto
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Punkty: Za zakup: 51, zakup za punkty: 0
Ilość:
Opis

Koncentrat Whisky Tennessee

Zaprawka Whisky Tennesse to oparta na naturalnych składnikach zaprawka do alkoholu. W prosty sposób pozwala uzyskać smak whisky. Jest to najprostszy i jednocześnie najtańszy sposób uzyskania wódki smakowej domowym sposobem. Dzięki temu nie musimy przepłacać wydając duże sumy na markowe alkohole, których cena zawiera w sobie opłaty związane z marketingiem.  

Jak używać zaprawki Whisky Tennessee 250ml?

Porcja 250 ml wystarcza na zaprawienie 7,5 litra alkoholu.

Produkt jest gotowy w ciągu 24 godzin.  

Zalety zaprawek smakowych:

  • prostota przyrządzenia
  • niski koszt uzyskania wódki smakowej
  • możliwość spróbowania wielu markowych alkoholi
  • tanie uzupełnienie domowego barku

Wyprodukowana w Szwecji.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas mieszania zaprawek do alkoholi, należy zastosować się do pewnych sprawdzonych, praktycznych sposobów, które znacząco podniosą walory smakowe alkoholu. Otrzymany alkohol będzie niemal nie do odróżnienia od oryginalnego:

  1. Jeżeli do przygotowywania zaprawek używamy spirytusu sklepowego, to należy pozwolić aby spirytus z wodą „przegryzł” się odpowiednio długo. Teoretycznie przyjmuje się, że wystarczą 24h, natomiast praktycznie zaleca się aby spirytus „przegryzał” się nawet kilka tygodni. Z biegiem czasu, ostre smaki spirytusowe znacznie łagodnieją.
  2. Po rozrobieniu zaprawki, dobrze jest aby taki alkohol również „przegryzł” się odpowiednio długo. Z reguły w instrukcji zapisane jest, że zaprawka jest gotowa do 24h po jej rozrobieniu, praktycznie lepiej jest pozostawić taki alkohol na minimum tydzień – 2 tygodnie. Z rozmów z naszymi Klientami wiemy, że po kilku miesiącach od rozrobienia, zaprawki nabierają głębszego smaku. Generalnie im dłużej – tym lepiej.
  3. Pamiętamy o wypłukaniu buteleczki z zaprawką po jej odlaniu do butelki. Spora część zaprawki osadza się na ściankach, w tym celu należy wypłukać buteleczkę alkoholem używanym do rozrabiania i dodać do całości.
  4. Jeżeli w instrukcji jest podane, że zaprawkę należy połączyć z cukrem i alkoholem, to dobrze jest, aby cukru nie dodawać w formie sypkiej bezpośrednio do butelki (trudno jest go dobrze rozpuścić). Dobrze jest aby określoną ilość cukru rozpuścić w rondelku w jak najmniejszej ilości wody (wody należy wtedy dodawać po łyżeczce i uważać by się cukier nie przypalił) i po jego wystudzeniu wymieszać w butelce z zaprawką i alkoholem.
  5. Bardzo dobre rezultaty daje dodawanie do zaprawki oryginalnego alkoholu, np.: rozrabiając zaprawkę whisky, warto jest dodać do rozrabianej zaprawki 25-50ml oryginalnej whisky. Wybieraj zaprawki sprzedawane w szklanych buteleczkach, gwarantują najwyższą jakość, zaprawki sprzedawane w plastikowych buteleczkach, „przechodzą” w smaku plastikiem. Plastik też może wchodzić w reakcje z niektórymi składnikami esencji. Wybieraj zaprawki renomowanych, sprawdzonych marek: zaprawki do alkoholi STRAND, zaprawki do alkoholi PRESTIGE.
  6. Podawać alkohol na stół w butelce po oryginalnym alkoholu. Jest to pewien trik działający na podświadomość pijącego.

Ciekawostka: Whisky to jeden z najbardziej popularnych alkoholi na świecie. Początkowo kojarzona ze Szkocją, w chwili obecnej możemy mówić o wielu jej odmianach, z których najbardziej znane to whisky kanadyjska, amerykańska, irlandzka i japońska. Za najbardziej oryginalną uznawana jest ta produkowana w Szkocji o nazwie Scotch Whisky (Szkocka). Do produkcji używa się zbóż, najczęściej są to jęczmień, żyto i kukurydza (na kukurydzy oparty jest amerykański bourbon).

Zacier zbożowy jest destylowany do zawartości alkoholu nie przekraczającej 94,8 %, następnie dojrzewa w beczkach dębowych co najmniej przez 3 lata. Whisky w butelkach to zazwyczaj min. 40% zawartości alkoholu. W zależności od rodzaju domieszek wyróżnia się whisky: słodową, słodową z jednej beczki, słodową mieszaną, zbożową, mieszaną, bourbon i Whisky z Tennessee).Słowa kluczowe: zaprawka, whisky, tennessee, jak zrobić jacka danielsa, sam zrób whisky w domu, przepis na whisky, domowy łyskacz

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Nowość
Szybki podgląd
Cena: 7,69 PLN 6,25 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 57,76 PLN 46,96 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 7,64 PLN 6,21 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 8,49 PLN 6,90 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 11,94 PLN 11,06 PLN netto
Nowość
Szybki podgląd
Cena: 49,00 PLN 39,84 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 679,99 PLN 552,84 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 8,25 PLN 6,71 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 39,99 PLN 32,51 PLN netto

Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!