Zawsze warto zajrzeć do działu PROMOCJE!

Punkty

Zbieraj punkty i wymieniaj na tańsze zakupy!

Od 10 maja 2018 uruchomiliśmy w naszym sklepie program pozwalający gromadzić punkty za dokonane zakupy. Program dotyczy wyłącznie zarejestrowanych klientów Sklepu AD!

W naszym sklepie za każdy zakup otrzymasz na swoim koncie odpowiednią ilość punktów, które w przyszłości wymienisz na extra rabat.

Jak to działa?

Zasady są proste: zakup za 1 zł = 1 punkt na koncie.

Za każdą wydaną złotówkę na zakupy otrzymujesz 1 punkt, który jest dopisywany do Twojego konta. Tak więc np. dokonując zakupu za 200 zł automatycznie otrzymasz na koncie 200 punktów, które przy następnym zakupie możesz zamienić na 2% rabatu do całego zamówienia.

Ale to przecież nie jedyny rabat, który możesz zyskać!

Rejestrując się na Forum podczas rejestracji w Sklepie AD podajesz swój Nick z Forum i system podpina pod Twoje konto 3% rabatu. Robiąc zakup za kwotę powyżej 150 zł otrzymujesz wysyłkę kurierską DPD za 1/2 normalnej ceny, a za kwotę 300 zł - wysyłka jest gratis. Przekłada się to odpowiednio na dodatkowy rabat 1,2% (przy kwocie zam.150 zł) lub 2,4% (przy kwocie zam.300 zł). Oprócz tego do Twojego konta zostają dopisane punkty. Mija jakiś czas...

Zrobiłeś klika zakupów na łączną kwotę np. 700 zł. Masz na koncie 700 punktów. Postanowiłeś kupić w naszym sklepie wytęskniony alembik miedziany Alquitar Three Bodies za 949 zł (cena 100%) https://alkohole-domowe.pl/alembik-miedziany-alquitar-three-bodies-15-litrow-nr-1116-p1264
Logujesz się do sklepu. System widzi, żeś Forumowicz więc cena jest automatycznie niższa o 3% czyli 920 zł. Postanawiasz go kupić i wykorzystać zgromadzone 700 punktów, które zamieniasz na 7% rabatu. Cena spada na 856 zł. Zatwierdzasz zakup a my go wysyłamy bez kosztu wysyłki, czyli masz dodatkowe 2,4% rabatu. Tym sposobem kupujesz go praktycznie za 836 zł, czyli łącznie zyskałeś 12%. :klaszcze:

I jeszcze jedno: na Twoim koncie pojawia się 856 punktów do wykorzystania :)

Maksymalnie można uzykać 25% rabatu!


Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!