Pojemniki-bańki-beczki INOX

Beczka ze stali nierdzewnej

W tym dziale znajduje się bańka z kranikiem oraz beczka ze stali nierdzewnej, które są przydatnymi i praktycznymi akcesoriami podczas domowej produkcji napojów alkoholowych. Niezależnie od tego, czy będziesz zajmował się przygotowywaniem nalewek, wina, czy też innych trunków, warto jest zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz akcesoria umożliwiające odpowiednie przechowywanie przygotowanych przez Ciebie trunków. Nasz sklep z pewnością okaże się niezwykle pomocny, zarówno dla osób początkujących, jak i tych, dla których domowa produkcja napojów alkoholowych jest wieloletnią pasją.

Beczka ze stali nierdzewnej
Stalowe beczki

Beczka ze stali nierdzewnej do przechowywania alkoholu

Produkcja alkoholu z wykorzystaniem naszych beczek ze stali nierdzewnej może przynieść wiele satysfakcji, dlatego też coraz więcej osób zaczyna zagłębiać wiedzę na ten właśnie temat. Własnoręcznie wyprodukowany alkohol to także doskonały pomysł na prezent na najbliższej osoby. Ucieszy on z pewnością o wiele bardziej, aniżeli butelka zakupiona w pobliskim sklepie. Jednak, aby móc cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem własnych trunków, warto już zawczasu pomyśleć o właściwych sposobach jego przechowywania.

Bańka z kranikiem – szeroka oferta

Wiele osób przyznaje, że tego zarówno beczki, jak i bańki z kranikiem w dużym stopniu wpływa na aromat trunku, jaki się w nich znajduje. Współcześnie tego typu produkty można dostać w korzystnej cenie, dlatego też na ich zakup decyduje się coraz więcej osób poszukujących sprawdzonych sposobów na przechowywanie wina, whisky, czy też domowych nalewek. Co równie ważne, kranik, który znajduje się w naszych bańkach umożliwia szybkie i bardzo wygodne nalewanie napoju, bez ryzyka jego rozlania.

Chociaż współcześnie półki sklepowe wręcz uginają się od różnego rodzaju trunków wysokoprocentowych, to w dalszym ciągu istnieje szeroka grupa osób, dla których alkohol ma najlepszy smak tylko wtedy, gdy został wyprodukowany przez nich samych. To między innymi dla nich stworzyliśmy specjalną ofertę, dzięki której trunki będą jeszcze lepsze i smaczniejsze. To doskonała oferta, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród licznego grona naszych Klientów, którzy cenią sobie smak domowego alkoholu.

Szybki podgląd
79,00 PLN 64,23 PLN netto
Darmowa wysyłka
Promocja
Nowość
Szybki podgląd
Stara cena 329,00 PLN 267,48 PLN netto
Cena: 309,00 PLN 251,22 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
319,00 PLN 259,35 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
549,00 PLN 446,34 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
469,00 PLN 381,30 PLN netto
Szybki podgląd
279,00 PLN 226,83 PLN netto
Szybki podgląd
89,00 PLN 72,36 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
339,00 PLN 275,61 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
379,00 PLN 308,13 PLN netto

Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!