Zawsze warto zajrzeć do działu PROMOCJE!

Pojemniki-bańki-beczki INOX

Beczka ze stali nierdzewnej

W tym dziale znajduje się bańka z kranikiem oraz beczka ze stali nierdzewnej, które są przydatnymi i praktycznymi akcesoriami podczas domowej produkcji napojów alkoholowych. Niezależnie od tego, czy będziesz zajmował się przygotowywaniem nalewek, wina, czy też innych trunków, warto jest zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz akcesoria umożliwiające odpowiednie przechowywanie przygotowanych przez Ciebie trunków. Nasz sklep z pewnością okaże się niezwykle pomocny, zarówno dla osób początkujących, jak i tych, dla których domowa produkcja napojów alkoholowych jest wieloletnią pasją.

Beczka ze stali nierdzewnej
Stalowe beczki

Beczka ze stali nierdzewnej do przechowywania alkoholu

Produkcja alkoholu z wykorzystaniem naszych beczek ze stali nierdzewnej może przynieść wiele satysfakcji, dlatego też coraz więcej osób zaczyna zagłębiać wiedzę na ten właśnie temat. Własnoręcznie wyprodukowany alkohol to także doskonały pomysł na prezent na najbliższej osoby. Ucieszy on z pewnością o wiele bardziej, aniżeli butelka zakupiona w pobliskim sklepie. Jednak, aby móc cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem własnych trunków, warto już zawczasu pomyśleć o właściwych sposobach jego przechowywania.

Bańka z kranikiem – szeroka oferta

Wiele osób przyznaje, że tego zarówno beczki, jak i bańki z kranikiem w dużym stopniu wpływa na aromat trunku, jaki się w nich znajduje. Współcześnie tego typu produkty można dostać w korzystnej cenie, dlatego też na ich zakup decyduje się coraz więcej osób poszukujących sprawdzonych sposobów na przechowywanie wina, whisky, czy też domowych nalewek. Co równie ważne, kranik, który znajduje się w naszych bańkach umożliwia szybkie i bardzo wygodne nalewanie napoju, bez ryzyka jego rozlania.

Chociaż współcześnie półki sklepowe wręcz uginają się od różnego rodzaju trunków wysokoprocentowych, to w dalszym ciągu istnieje szeroka grupa osób, dla których alkohol ma najlepszy smak tylko wtedy, gdy został wyprodukowany przez nich samych. To między innymi dla nich stworzyliśmy specjalną ofertę, dzięki której trunki będą jeszcze lepsze i smaczniejsze. To doskonała oferta, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród licznego grona naszych Klientów, którzy cenią sobie smak domowego alkoholu.

Szybki podgląd
20,00 PLN 16,26 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
539,00 PLN 438,21 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
479,00 PLN 389,43 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
459,00 PLN 373,17 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
350,00 PLN 284,55 PLN netto
Szybki podgląd
89,00 PLN 72,36 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
369,00 PLN 300,00 PLN netto
Darmowa wysyłka
Bestseller
Szybki podgląd
439,00 PLN 356,91 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
399,00 PLN 324,39 PLN netto

Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!