Kolumny rektyfikacyjne

Sprzęt do pędzenia bimbru w najlepszej cenie

Pędzenie bimbru to dla wielu osób wciąż abstrakcja, jednakże prawdziwi pasjonaci potrafią spędzać godziny przy swoich wyrobach, podziwiając każdy element produkcji domowej jakości alkoholu. W naszej ofercie znajdziesz między innymi kolumny destylacyjne i rektyfikacyjne do bimbru, które pozwolą Ci profesjonalnie podejść do procesu jego uzyskania. Nasz sprzęt, który znajdziesz w ofercie, został wybrany na podstawie wiedzy i doświadczenia, dlatego mamy pewność, że spełni oczekiwania profesjonalistów, którzy od lat zajmują się pędzeniem bimbru według tradycyjnych przepisów. Wszystkie osoby poszukujące profesjonalnych i solidnych produktów, takich jak wspomniana kolumna rektyfikacyjna z refluksem, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Istniejemy na rynku od lat, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.

Kolumna retyfikacyjna
Kolumny destylacyjne do bimbru

Kolumny destylacyjne do bimbru

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zamierzasz uczyć się techniki pędzenia bimbru wiesz, że w całym procesie niezwykle istotne jest dobranie właściwych urządzeń i akcesoriów. Alkohol poddawany destylacji musi mieć zagwarantowane nienaganne warunki przepływu. Właśnie dlatego, oferujemy wysokiej jakości kolumny rektyfikacyjne półkowe Aabratek, które pomogą Ci w procesie oczyszczania alkoholu. Dzięki nim, bez problemu poradzisz sobie z pędzeniem bimbru.

Kolumna rektyfikacyjna półkowa

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z domową produkcją alkoholu? Powinieneś zaopatrzyć się w specjalny sprzęt przeznaczony do jego produkcji, taki jak np. kolumna półkowa destylacyjna Aabratek. Tylko w taki sposób będziesz mieć pewność, że cały proces przebiega tak, jak należy. Oferujemy nie tylko bezpieczną transakcję i szybką dostawę, ale również atrakcyjne ceny. Dzięki naszej ofercie będziesz mógł wymienić cały sprzęt na nowy, lub dopiero wyposażyć swój warsztat i cieszyć się najlepszej jakości alkoholem domowym. W naszej ofercie, znajdziesz m.in. kompletną kolumnę DE50 Manual (zbiornik 60l), której obsługa jest niezwykle prosta i zamyka się tylko w czterech punktach.

Kolumna z refluksem

Każda osoba, która posiada doświadczenie w pędzeniu bimbru doskonale wie, czym są i do czego służą kolumny półkowe z refluksem. Wyposażenie destylatora w refluks zagwarantuje jeszcze lepszej jakości ciecz. Ponadto, zapewnia powrót części paBrowanej i umożliwia kilkukrotny proces destylacji, dlatego po zastosowaniu destylatora z refluksem, nasz alkohol będzie trunkiem bardzo dobrej jakości. Finalnie, do odbioru przedostaje się prawie czysty, wysokoprocentowy alkohol. Zgodnie z instrukcją obsługi kolumny, wielkość powracającej cieczy na wypełnienie regulujemy przepływem wody - im większy przepływ, tym większy refluks.

Kolumna destylacyjna Aabratek

Dla wielu osób, domowej produkcji alkohol nie może równać się z niczym innym. Jednak aby móc rozpocząć tego typu produkcję warto już zawczasu zaopatrzyć się w nasze kolumny destylacyjne do bimbru. Niezależnie od tego, czy będziesz zajmował się przygotowywaniem nalewek, wina, czy też innych trunków, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nasz sklep z pewnością okaże się niezwykle pomocny, zarówno dla osób początkujących, jak i wieloletnich pasjonatów domowej produkcji alkoholu. Oferujemy między innymi najlepszej jakości kolumny Aabratek oraz szereg innych akcesoriów, które pozwolą Ci na rozwijanie tej wyjątkowej pasji i przygotowywanie alkoholu według sprawdzonych receptur.

Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
5 599,99 PLN 4 552,84 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
5 200,00 PLN 4 227,64 PLN netto

Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!