Zawsze warto zajrzeć do działu PROMOCJE!

Beczki dębowe

Marzysz, by Twoje wino, whisky lub nalewka uzyskały bogaty bukiet i aromat związany z leżakowaniem w beczce dębowej, ale nie należysz do cierpliwych osób, lub zwyczajnie brakuje Ci miejsca w Twoim M4? Nic prostszego, do maturacji trunków zamiast beczki polecamy

dębowe kostki oraz płateczki :) 

KLIKNIJ TUTAJ BY WYŚWIETLIĆ PRODUKTY

.

Beczki dębowe - Atrakcyjna cena

Beczki dębowe to wiele korzyści – funkcjonalność i atrakcyjna cena. Beczka dębowa w łatwy sposób daje się także przetaczać z miejsca na miejsce, a wszystko to przez jej charakterystyczny kształt. Natomiast dzisiaj znajdują swoje uznanie również przez pozytywny wpływ drewna na strukturę wina oraz innych alkoholi. Nic więc dziwnego, że również współcześnie znajdują się one w tak wielu domach.

Beczki debowe
Korzystna cena beczek debowych

Beczka dębowa – korzystna cena i prosty sposób na polepszenie aromatu trunku

Do jej wyrobu wykorzystuje się najczęściej trzy blisko ze sobą spokrewnione gatunki tego drzewa. Jest to więc dąb biały, dąb szypułkowy oraz dąb bezszypułkowy. Wiele osób przyznaje, że w dużym stopniu wpływa to na aromat trunku. Współcześnie tego typu produkty można dostać w korzystnej cenie, dlatego też na ich zakup decyduje się coraz więcej osób poszukujących sprawdzonych sposobów na przechowywanie wina, whisky, czy też domowych nalewek.

Beczki dębowe – cena, która zachęca do zakupów!

Wiele osób twierdzi, że nie ma nic lepszego od wina robionego w warunkach domowych. Jednak, aby móc rozpocząć tego typu produkcję warto już zawczasu zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Wszystkim osobom zainteresowanym oferujemy więc najwyższej jakości produkty, dzięki którym smak tego trunku będzie jeszcze lepszy. Możemy zagwarantować także możliwie jak najszybszy czas wysyłki Twojego zamówienia oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie osoby poszukujące solidnych produktów serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Istniejemy na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów. Oferujemy produkty wyłącznie z najwyższej półki, które służyć będą w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas.

Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!