100 g - Płatki dębowe lekko opiekane

Twoja cena: 11.49 Brak rabatu: 0% Jak zdobyć rabat?
Ocena łączna: 5 / 5 Bazując na 1 opinii.
Ocena: 100 g - Płatki dębowe lekko opiekane - 5/5
Koszty dostawy
Dostępność: Produkt jest na stanie

Płatki lekko opiekane w mniejszym stopniu dodają tanin do wina od płatków naturalnych, natomiast mocniej podkreślają moc wina, świeżość i owocowość. Stabilizują kolor win czerwonych i podkreślają aromaty owoców użytych do produkcji wina.

Wykres smaku płatków dębowych lekko opiekanych:

Wykres smaku płatków dębowych lekko opiekanych:


Ogólne informacje o płatkach:
Chipsy dębowe, oferowane w naszym sklepie są importowane od największego w Europie francuskiego producenta płatków dębowych. Wytwarzane są z najlepszych gatunków francuskich dębów wykorzystywanych w bednarstwie - Quercus sessiflora oraz Quercus robur - bezpośrednio z francuskich lasów.  Przed procesem produkcji drewno jest naturalnie sezonowane na otwartej przestrzeni przez minimum 18 miesięcy. Płatki posiadają wszelkie unijne certyfikaty do stosowania ich w przemyśle alkoholowym.

Sposób użycia płatków:
20g na 5 do 10l alkoholu.
Płatki dębowe dodajemy w ilości 2 - 4g na 1 litr alkoholu w celu jego „postarzenia” (polepszenia, nadania charakteru) na czas 3 - 6 tygodni. Destylaty należy rozcieńczać do mocy spożywczej przed dodaniem płatków.

Płatki dębowe można wykorzystać do alkoholi domowych takich jak destylaty, wina, miody oraz nalewki. Nadają lekko złoty kolor i zmniejszają niechciane zapachy w mocniejszych alkoholach.


Waga (w kg):

0.1

Ostatnie opinie o 100 g - Płatki dębowe lekko opiekane: (Czytaj wszystkie opinie)
  • Doksonałe wytonowane i delikatne płatki. wspaniale wzbogaciły moje winko zeszłoroczne. polecam
    Ocena: 100 g - Płatki dębowe lekko opiekane - 5/5 (5/5)
Dodaj własną opinie o produkcie: