0

AD Aktywne Drożdże Turbo 24

AD Aktywne Drożdże Turbo 24

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 10,90 PLN 8,86 PLN netto
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Punkty: Za zakup: 10, zakup za punkty: 0
Opis produktu

Aktywne Drożdże Turbo 24 to najwyższej jakości drożdże gorzelnicze stworzone do nastawów cukrowych lub glukozowych. Charakteryzuje je wysoka kultura pracy ze zmniejszoną ilością wydzielanych ubocznych produktów fermentacji (tzw.fuzli).

Fermentacja przebiega burzliwie, nie należy stosować rurek fermentacyjnych oraz szczelnie zamkniętych pokryw w pojemnikach fermentacyjnych. Czas fermentacji w zależności od temperatury otoczenia od 3 do 5 dni. Jedna paczka drożdży zawiera drożdże, pożywkę i mikroelementy pozwalające przefermentować co najmniej 8 kg cukru lub 9 kg glukozy.

Odpowiednią ilość cukru lub glukozy rozpuścić w gorącej wodzie i dopełnić zimną wodą do objętości 27-30 litrów tak, aby temperatura startowa nastawu wyniosła ok.25-27 st.C. Do nastawu dodać całą zawartość torebki i dokładnie wymieszać. Fermentacja rozpocznie się po kilku minutach.

Po jej zakończeniu polecamy zastosować dwuskładnikowy środek klarujący AD Duoklar Turbo

Zwiększona ilość cukru lub glukozy spowoduje wydłużenie czasu fermentacji do 7-10 dni. Optymalna temperatura otoczenia 20-22 st.C.

Tolerancja alkoholu do 20%. Masa netto 205 g.  Wyprodukowane w UE.

Komentarze
kanarilo napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
zajebiste, mocne i szybkie drzdze
jelonek napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
sprawne potwory na 8 kg cukru a można i dać 10, też robią
repik napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
bardzo dobre grzybki za rozsądną cenę.warto,polecam
Kuba32 napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Produkt bardzo dobry, wart swej ceny w każdym gramie :) Drożdzę doskonale radza sobie w niskich temperaturach np zimą w chłodnym pomieszczeniu.
Stegano napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Turbo 24 AD to solidny produkt dla doświadczonych destylerów, bardzo szybko i burzliwie przeprowadzajaą fermentacje. zacier łątwo sie klaruje a po destylacji bimberek jest jest wysokiej jakosci. próbowałem też dla wiekszej ilosci cukru to trwało dłużej ale wyrobiły cukier do cna. polecam i pozdrawiam, Stefcio.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]