Uwaga! InPost przestaje wysyłać powiadomienia SMS o nadejściu paczki do usługi Paczkomat.
Prosimy sprawdzać status przesyłki w poczcie mailowej lub w aplikacji InPost.

Zaprawka Canadian Whisky 25ml

Zaprawka Canadian Whisky 25ml
Cena: 6,99 PLN 5,68 PLN netto
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Punkty: Za zakup: 6, zakup za punkty: 0
Ilość:
Opis

Zaprawka Canadian Whisky to oparta na naturalnych składnikach zaprawka do alkoholu.

W prosty sposób pozwala uzyskać smak whisky. Jest to najprostszy i jednocześnie najtańszy sposób uzyskania wódki smakowej domowym sposobem. Dzięki temu nie musimy przepłacać wydając duże sumy na markowe alkohole, których cena zawiera w sobie opłaty związane z marketingiem.

Jak używać zaprawki Canadian Whisky ?

Zaprawkę wlewamy do butelki 0,7 litra i uzupełnieniamy alkoholem o właściwej mocy. Produkt jest gotowy w ciągu 24 godzin.

Zalety zaprawek smakowych:

- prostota przyrządzenia

- niski koszt uzyskania wódki smakowej

- możliwość spróbowania wielu markowych alkoholi

- tanie uzupełnienie domowego barku

Wyprodukowane w Szwecji.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas mieszania zaprawek do alkoholi, należy zastosować się do pewnych sprawdzonych, praktycznych sposobów, które znacząco podniosą walory smakowe alkoholu. Otrzymany alkohol będzie niemal nie do odróżnienia od oryginalnego:

  1. Jeżeli do przygotowywania zaprawek używamy spirytusu sklepowego, to należy pozwolić aby spirytus z wodą „przegryzł” się odpowiednio długo. Teoretycznie przyjmuje się, że wystarczą 24h, natomiast praktycznie zaleca się aby spirytus „przegryzał” się nawet kilka tygodni. Z biegiem czasu, ostre smaki spirytusowe znacznie łagodnieją.
  2. Po rozrobieniu zaprawki, dobrze jest aby taki alkohol również „przegryzł” się odpowiednio długo. Z reguły w instrukcji zapisane jest, że zaprawka jest gotowa do 24h po jej rozrobieniu, praktycznie lepiej jest pozostawić taki alkohol na minimum tydzień – 2 tygodnie. Z rozmów z naszymi Klientami wiemy, że po kilku miesiącach od rozrobienia, zaprawki nabierają głębszego smaku. Generalnie im dłużej – tym lepiej.
  3. Pamiętamy o wypłukaniu buteleczki z zaprawką po jej odlaniu do butelki. Spora część zaprawki osadza się na ściankach, w tym celu należy wypłukać buteleczkę alkoholem używanym do rozrabiania i dodać do całości.
  4. Jeżeli w instrukcji jest podane, że zaprawkę należy połączyć z cukrem i alkoholem, to dobrze jest, aby cukru nie dodawać w formie sypkiej bezpośrednio do butelki (trudno jest go dobrze rozpuścić). Dobrze jest aby określoną ilość cukru rozpuścić w rondelku w jak najmniejszej ilości wody (wody należy wtedy dodawać po łyżeczce i uważać by się cukier nie przypalił) i po jego wystudzeniu wymieszać w butelce z zaprawką i alkoholem.
  5. Bardzo dobre rezultaty daje dodawanie do zaprawki oryginalnego alkoholu, np.: rozrabiając zaprawkę whisky, warto jest dodać do rozrabianej zaprawki 25-50ml oryginalnej whisky.
  6. Wybieraj zaprawki sprzedawane w szklanych buteleczkach, gwarantują najwyższą jakość, zaprawki sprzedawane w plastikowych buteleczkach, „przechodzą” w smaku plastikiem. Plastik też może wchodzić w reakcje z niektórymi składnikami esencji.
  7. Wybieraj zaprawki renomowanych, sprawdzonych marek: zaprawki do alkoholi STRAND, zaprawki do alkoholi PRESTIGE.
  8. Podawać alkohol na stół w butelce po oryginalnym alkoholu. Jest to pewien trik działający na podświadomość pijącego.

Zaprawka Canadian Whisky 25ml

Zaprawki do alkoholi są niczym innym, jak po prostu esencjami smakowymi, które po zmieszaniu ich z wódką czy spirytusem w odpowiednich proporcjach pozwalają na uzyskanie kanadyjskiej whisky czy innego ulubionego przez nas trunku – likieru, brandy, koniaku, rumu czy wódki smakowej. Tego typu produkty powstają na drodze destylacji naturalnych aromatów, z dodatkiem 10% oryginalnego alkoholu.

Jak stosować zaprawki nadające smak do kanadyjskiego whisky?

Jak powinno się postępować z tego typu produktami? Przed dodaniem zaprawki do alkoholu, należy go najpierw rozcieńczyć z wodą. Jeżeli stosujemy spirytus, po zmieszaniu go z wodą należy odczekać minimum 24 godziny. Dzięki temu stanie się on mniej ostry i bardziej szlachetny w swoim smaku. Kolejny etap to dodanie wybranej wcześniej zaprawki, na przykład kanadyjskiej whisky. 

Tutaj również należy odczekać co najmniej dobę. Im dłużej będzie się ona mieszała i wiązała z alkoholem, tym smak uzyskanego w ten sposób trunku będzie bardziej jednorodny i wyrazisty, bez wyczuwalnych na języku oddzielnych frakcji.

Jeżeli korzystamy już z gotowej zaprawki do alkoholu, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją przygotowywania trunku i ściśle trzymać się zalecanych proporcji. Dzięki temu będziemy w stanie uzyskać trunek o smaku w największym stopniu zbliżonym do oryginału. Zlewając zawartość zaprawki do butelki, w której zostanie ona zmieszana z alkoholem, warto ją również przepłukać tym alkoholem – dzięki temu nie stracimy cennych substancji smakowych i zapachowych, a także nie zachwiejemy proporcji w przygotowywaniu trunku.Słowa kluczowe: whisky,whiskey,canadian whisky,kanadyjska whisky,łyski

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Szybki podgląd
Cena: 9,90 PLN 9,17 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 7,64 PLN 6,21 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 277,48 PLN 225,59 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 9,90 PLN 9,17 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 9,90 PLN 9,17 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 9,90 PLN 9,17 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 8,25 PLN 6,71 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 69,00 PLN 56,10 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 10,50 PLN 9,72 PLN netto

Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!