Sprężynki pryzmatyczne miedziane 500 ml

Sprężynki pryzmatyczne miedziane 500 ml
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 72,00 PLN 58,54 PLN netto
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,00 PLN (przedpłata) 14,00 PLN (pobranie)
Punkty: Za zakup: 72, zakup za punkty: 0
Ilość:
Opis

Oryginalne sprężynki pryzmatyczne miedziane produkowane przez Techmar

Nowe jeszcze lepsze wykonanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i stale starając się podnosić jakość przedstawiamy kolejną generację sprężynek miedzianych. Nowy wzór i kształt sprężynek powstał dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Dzięki czemu sprężynka jest nie tylko zwinięta, ale ma też przesunięcia między zwojami. Pozwala to uzyskać jeszcze lepsze rezultaty co za tym idzie poprawić jakość destylatu TAK ZWINIĘTE SPRĘŻYNKI POPRAWIAJĄ WYŁAPYWANIE ZWIĄZKÓW SIARKI O OKOŁO 25%.

Pierścienie wykonane są z drutu o parametrach:

średnica pierścieni 4,5mm, wysokość pierścieni 9mm, drut miedziany 0,4 mm. Grubość drutu ma istotne znaczenie na zużycie podczas wytrawiania.

PIERŚCIENIE MIEDZIANE pozwalają oczyścić destylat ze związków siarki, działają jako katalizator, przez co poprawiają smak i zapach.

Łatwy spływ i powrót, odcieku części pary opuszczającej kolumnę rektyfikacyjną w dół, bardzo małe opory przepływu, niewielka waga zasypowa to największe cechy pierścieni wykonanych z miedzi.

Podparcie z siatki kwasoodpornej dodajemy gratis!

Sprężynki miedziane – poznaj ofertę

Oferujemy naszym klientom oryginalne sprężynki miedziane do kolumny od producenta znanego i cenionego na rynku domowej produkcji alkoholi. Jeśli szukasz rozwiązań, które zagwarantują Ci nienaganny proces produkcji trunków, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Dzięki nowemu i lepszemu wykonaniu, sprężynki stały się niezwykle trwałe, mocne i niezawodne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozszerzamy zakres świadczonych usług o nowe produkty i unowocześnione rozwiązania. Pozwala to nam na zachowanie najwyższego standardu i poziomu obsługi, który gwarantuje usługi rekomendowane przez ekspertów.

Sprężynki miedziane z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości miedzi i nowoczesnej technologii, która pozwoliła na ulepszenie tradycyjnej konstrukcji. Takie rozwiązanie zaowocowało wzmocnieniem konstrukcji, co gwarantuje poprawę procesu destylacji, która w przypadku produkcji alkoholi domowej roboty jest niezwykle istotna. Właściwa konstrukcja sprężynki umożliwia szybką i znacznie bardziej satysfakcjonującą możliwość wyłapywania związków siarki, co gwarantuje najlepszej jakości alkohol i jego wyjątkowy smak.

Sprężynki miedziane do kolumny

Sprężynki do kolumny to oferta, którą kierujemy do wszystkich pasjonatów pędzenia domowego alkoholu niezależnie od posiadanych umiejętności. Oczyszczanie destylatu ze związków siarki to niezwykle istotne działanie, które wpływa na efekt finalny uzyskanej cieczy. Działając jako skuteczny katalizator poprawiają one smak i zapach alkoholu. Podobnie jak nasi klienci wychodzimy z założenia, że jeśli wykonujemy coś samodzielnie, to należy zadbać o najlepsze produkty i akcesoria dla uzyskania satysfakcjonującego efektu. Właśnie dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprężynki miedziane. Niezbędne do domowej produkcji alkoholi

Miedź to materiał, który posiada właściwości katalitycznego utleniania związków siarki, powstających w zacierach fermentacyjnych. Dzięki zastosowaniu sprężynek z naszej oferty skutecznie pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu, który psuje smak i aromat Twojego alkoholu. Ponadto, wypełnienie miedziane zwiększa powierzchnię wymiany ciepła w kolumnie rektyfikacyjnej przyczyniając się do wzrostu mocy i czystości destylatu.

UWAGA - przed pierwszym użyciem należy sprężynki wsypać do garnka, zalać wodą, dodać płynu do mycia naczyń i zagotować. Następnie wypłukać zimną wodą, ponownie zalać wodą i dodać szklankę octu. Zagotować i następnie wypłukać. Tak przygotowane sprężynki są gotowe do używania.Słowa kluczowe: sprezynki, sprężynki do katalizatora, sprężynki do kolumny, sprężynki do destylatora, sprężynki do bimbru, sprężynki z miedzi do kolumny, sprężynki pryzmatyczne do kolumny, sprężynki miedziane, sprężynki rektyfikacyjne,

Komentarze
Mich222 napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Destylacja na tym wypełnieniu to pelna profeska, stabilizacja szybka i pewna. Proces stabilny aż do końca 999%. nic tylko trzymać tak dalej.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Szybki podgląd
Cena: 23,00 PLN 21,90 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 29,00 PLN 27,62 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 177,69 PLN 144,46 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 8,25 PLN 6,71 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 39,99 PLN 32,51 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 7,01 PLN 6,49 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 3,76 PLN 3,06 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 7,64 PLN 6,21 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 19,99 PLN 19,04 PLN netto

Dlaczego warto nam zaufać?

10 lat doświadczenia
Ponad 10 lat
doświadczenia
100% polska firma
Towar widoczny
w sklepie jest
dostępny od ręki
Szybka i tania dostawa
Tania dostawa
Szybka realizacja
100% polska firma
Certyfikat dbałości
o prawa konsumenta
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne
zakupy
Rabaty i punkty
Atrakcyjne rabaty
Punkty lojalnościowe
Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo
i pomoc
100% polska firma
100%
polska firma
Zamknij
Potrzebna pomoc?Oddzwonimy!