Książka - Domowy wyrób win - Jan Cieślak

Twoja cena: 21.99 Brak rabatu: 0% Jak zdobyć rabat?
Koszty dostawy
Dostępność: Produkt jest na stanie

To już kultowa pozycja, która powinna znaleźć się w każdej bibliotece smakosza domowych alkoholi.

Opis wydawcy "Domowy wyrób win - Jan Cieślak":


Książka jest przeznaczona dla Czytelników, którzy dla własnej przyjemności zajmują się w domu wytwarzaniem różnych napojów alkoholowych, a więc win, nalewek, likierów lub koktajli. To jest ich konik, któremu poświęcają czas, aby móc potem pochwalić się przed znajomymi wybornym miodem albo likierem zrobionym własnoręcznie według nieraz sekretnych, rodzinnych przepisów.

Książka zaciekawi także właścicieli ogródków w mieście i na wsi, którzy mając własne owoce, chętnie przerobią ich nadmiar na wina albo nalewki, np. doskonałą nalewkę wiśniową lub tutti frutti, którą robi się z owoców dojrzewających stopniowo w ciągu całego sezonu. Znajdą w niej również ciekawe wiadomości pszczelarze, którzy na podstawie podanych przepisów będą mogli zrobić miód pitny - ten staropolski trunek, z którego niegdyś słynęli Polacy.

Ilość i rodzaje podanych przepisów zaspokoją chyba najbardziej wybrednych smakoszów, książka zawiera przepisy zarówno na trunki tanie i łatwe do wykonania, jak i na droższe, wymagające większej rutyny, a także większej liczby specyficznych dodatków.`
(od Autora)

 

Autor Jan Cieślak, twarda oprawa, 400 stron.

Waga (w kg):

1

Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie: