Ostatni dzień wysyłki paczek przed Świętami Bożego Narodzenia to 19 grudnia. Następne dni wysyłki to 27 i 28 grudnia. W nowym Roku startujemy 2 stycznia 2018.


Kolumny rektyfikacyjne

Kolumny destylacyjne / rektyfikacyjne do bimbru

Chcąc rozpocząć swoją przygodę z domową produkcją alkoholu, powinieneś zaopatrzyć się w specjalny sprzęt przeznaczony do jego produkcji, taki jak m.in. kolumny detylacyjne do bimbru, kolumna rektyfikacyjna do bimbru, półkowa i z refluksem. Niezależnie od tego, czy będziesz zajmował się przygotowywaniem nalewek, wina, czy też innych trunków, warto jest zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nasz sklep z pewnością okaże się niezwykle pomocny, zarówno dla osób początkujących, jak i wieloletnich pasjonatów domowej produkcji alkoholu.

Kolumna_retyfikacyjna
Zbiornik 60L + grzanie elektryczne. Jest to w pełni wyposażona, kompletna, działająca kolumna rektyfikacyjna ponownym napływem (reflux-em).
Twoja cena: 4200.00
Brak rabatu: 0% Jak zdobyć rabat?
Jest to sterowana komputerowo w pełni wyposażona, kompletna, działająca kolumna rektyfikacyjna z ponownym napływem (reflux-em).
Twoja cena: 8000.00
Brak rabatu: 0% Jak zdobyć rabat?